Неділя, 20.10.2019, 11:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Созонівський НВК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 122
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Доступ до публічної інформації

Загальна характеристика навчального закладу

Повна назва закладу: Созонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Ідентифікаційний код: 23221643

Місце знаходження закладу за КОАТУ У: 3522587001

Організаційно-правова форма за КОПФГ: 430 комунальна організація

Види діяльності за КВЕД: 80.21.1. загальна середня освіта

Адреса: 27602, Кіровоградська область, Кіровоградський район,

                с.Созонівка, вулиця Академічна,1

Директор НВК:  Золотоверх Людмила Іванівна

Заступник директора з НВР:  Гришина Наталя Олександрівна

Заступник директора з НВР: Музиченко Юлія Олексіївна

Заступник директора з ВР:  Грищук Маргарита Василівна

 Школа працює над проблемою: Формування ключових компетентностей національно свідомого випускника школи засобами гуманно-особистісної педагогіки”

Мета діяльності НВК (відповідно до Концепції розвитку Созонівського НВК):

• Впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського в практику роботи школи повного робочого дня;

• Науково-дослідницька робота учнів у позакласній освіті;

• Художньо-естетичний розвиток учнів;

• Становлення та розвиток « Школи культури здоровя».

• Продовжити роботу над проблемою „Формування ключових компетентностей національно свідомого випускника школи засобами гуманно-особистісної педагогіки” через формування культури розумової праці в навчальному процесі і в позакласній роботі та шляхом організації виховної роботи через спільну роботу школи, сім’ї, громадськості.

 У складі НВК функціонують:

·              Науково-методична рада – Гришина Н.О..;

·              Методичні об'єднання вчителів - предметників:

1.      МО вчителів початкових класів – Телятник В.В.;

2.      МО вчителів гуманітарного циклу –Щербина С.В.;

3.      МО вчителів природничо – математичного циклу – Сібіберт І.В.;

4.      МО класних керівників і вихователів – Романенко Н.А.

·              Школа перспективного педагогічного досвіду – Петрученко Л.М. 

·              Психолого-педагогічний семінар – Кодема Н.П.;

·              Проблемний семінар  „ Впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського в практику роботи”

·              Творчі групи

1.       „ Ідеї В.О.Сухомлинського – в життя!” – Боярко В.В.

2.        „ Інноваційні технології навчання” – Компаніченко Я.М. .;

·              Динамічна група «Профільне навчання: становлення, пошуки, перспективи » - Гришина Н.О.

·              Рада школи;

·              Батьківський комітет;

·              Учнівський парламент.

Кількість педагогічних працівників: 24.

    Основного складу – 20, сумісників – 3

      За віком :  до 30 років – 3

                  до 40 років – 2

                  до 55 років – 14

                  пенсійного віку -  5

      За статтю: чоловіків – 3

                  жінок – 21

З них:

·    Вища освіта - 24

·    Спеціалістів вищої категорії - 16

·    Спеціалістів І категорії – 4

·     Спеціалістів II категорії – 4

·     Спеціалістів – 1

·  Старших учителів  8

·     Вчителів-методистів – 5

·     Відмінників освіти – 9

 

Мова навчання: українська

Іноземні мови: англійська

Профільне навчання: допрофільна освіта в 8-му класі – поглиблене вивчення української мови та літератури

Опорна школа: з проблем творчого впровадження в практику роботи школи педагогічних ідей В.О.Сухомлинського

Шкільні приміщення:

·        корпус № 1 (основний) – двоповерхове пристосоване приміщення;

·        корпус № 2 (приміщення дошкільного навчального закладу) –двоповерхове пристосоване приміщення, в якому навчаються 1-4 класи

 Матеріально-технічна база школи:

·        пришкільна територія 1га;

·        14 класних кімнат, в яких постійно навчаються учні одного класу;

·        комбінована майстерня;

·        комп'ютерний клас на 6 робочих місць;

·        актовий зал;

·        спортивний зал;

·        спортивний майданчик;

·        бібліотека:

                             Загальний книжковий фонд – 21609

                             Фонд підручників - 9947

                             Брошур та періодичних видань - 11762

Список учнів-переможців,

у ІІ (районому) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2013/2014 навчальному році

з/п

Прізвище, ім’я

та по батькові учня

Число, місяць (словами), рік народження

Клас

навчання

Клас (курс), за який  виступав на олімпіаді

Місце, зайняте на II етапі олімпіади

Предмет

1.

Феськова Анастасія  Анатоліївна

14.10.1996р

11

11

ІІІ

Психологія і педагогіка

2

Кондратюк Дарина Анатоліївна

 

6

6

ІІ

Математика

3

Тягай Катерина Валеріївна

08.10.1999р

9

9

ІІ

4

Молокан Катерина Олександрівна

03.12.1997р

10

10

ІІІ

5

Феськова Анастасія Анатоліївна

14.10.1996р

11

11

І

6

Тягай Катерина Валеріївна

08.10.1999р

9

9

ІІІ

Історія

7

Феськова Анастасія  Анатоліївна

14.10.1996р

11

11

І

8

Іконніков Давид Олегович

 

8

8

ІІІ

Географія

9

Тягай Катерина Валеріївна

08.10.1999р

9

9

ІІ

10

Дерюшева Поліна Юріївна

 

7

7

І

Україн.мова і література

11

Тягай Катерина Валеріївна

08.10.1999р

9

9

ІІ

12

Кузнєцов Михайло Анатолійович

24.07.1996

11

11

І

13

Лінник Наталія Романівна

 

10

10

ІІ

Рос.мова і літ

14

Тягай Катерина Валеріївна

08.10.1999р

9

9

ІІІ

Правознавство

15

Феськова Анастасія  Анатоліївна

14.10.1996р

11

11

ІІІ

16

Тягай Катерина Валеріївна

08.10.1999

9

9

І

Англійська мова

17

Феськова Анастасія Анатоліївна

14.10.1996р

11

11

І

18

Донник Янина Володимирівна

10.05.1998

10

11

І

Фізична культура і спорт

19

Кузнєцов Михайло Анатолійович

24.07.1996р

11

11

ІІІ

Трудове навчання

 

Вхід на сайт

Увага
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031